Podmínky sponzorství projektu Bastien a Bastienka 2020

Co můžeme našim sponzorům nabídnout?

Všem sponzorůmBastien a Bastienka

Všechny své sponzory vyjmenujeme v propagačních materiálech v rámci propagační kampaně, kterou rozběhneme v březnu na našem webu a na sociálních médiích. Náš web má mezi kampaněmi denní návštěvu v desítkách unikátních uživatelů a stovky kliků. V době kampaně se tato čísla zvětšují až pětinásobně. Facebook Akvarteta má 80 followerů.

Dále naše sponzory vyjmenujeme slovem před začátkem představení v rámci poděkování sponzorům.

Dva největší sponzory odstupňujeme podle výše daru na generálního sponzora a hlavního sponzora. V případě, že bude nejštědřejších sponzorů se stejnou výší daru více, generálním sponzorem bude ten, který svůj dar odeslal jako první, hlavní sponzoři budou maximálně tři.

Každý z našich sponzorů může samozřejmě projekt podpořit anonymně.

Všem našim soukromým sponzorům nabízíme sponzorskou smlouvu a samozřejmě doklad o přijetí daru, který může uplatnit ve svém daňovém přiznání.

Sponzorům s darem od 1000 Kč

Nabízíme otisknutí loga a názvu firmy na programu, který budeme rozdávat na představeních. Počítáme s návštěvou přibližně 300 osob.

Sponzorům s darem od 2500 Kč

Nabízíme otisknutí loga a názvu firmy na programu, který budeme rozdávat na představeních a zmínku textem v podpůrné tiskové kampani v místních tiskovinách.

Sponzorům s darem od 5000 Kč

Nabízíme otisknutí loga a názvu firmy na programu, který budeme rozdávat na představeních, zmínku textem v podpůrné tiskové kampani v místních tiskovinách. Dále těmto sponzorům nabídneme prostor pro jejich loga na plakátech A2, jejichž vylepení zajistíme ve městech Bystřice nad Pernštejnem, ve Žďáře nad Sázavou, v Novém Městě na Moravě, dále v Nedvědici a Ujčově. Celkem počítáme přibližně s 25 plakáty formátu A2. Plakáty budou vyvěšeny od 11.5. do 24.5.2020.

Mediální partner

O propagaci projektu jednáme s ČRo Vltava.


 

Verze těchto podmínek pro tisk