Výzva sponzorům

Obracíme se na Vás jako na potenciálního spozora projektu Akvarteta

Provedení opery W.A. Mozarta Bastien a Bastienka

Bastien a BastienkaPoprvé ve známé historii měst Bystřice nad Pernštejnem, Nové Město na Moravě a Žďár nad Sázavou nazrály podmínky pro svépomocné provedení menší, pozdně barokní opery. Nastudování a provedení opery vyžaduje společnou spolupráci umělců mnoha uměleckých forem – hudebníků, zpěváků, dramatiků a výtvarníků. Projekt připravujeme už téměř rok a vypadá to, že jsme v našich městech našli většinu těchto umělců ochotných zapojit se.

Projekt bude podpořen zčásti z veřejných prostředků měst Bystřice nad Pernštejnem a Žďár nad Sázavou, to ale nestačí. K plnému finančnímu zajištění projektu nám aktuálně chybí přibližně 30000 Kč.

Podpořte prosím tento výjimečný projekt i vy!

Představení se uskuteční v 23.5.2020 v Bystřici n.P. a 24.5.2020 na zámku Kinských. ve Žďáru n.S. Předpokládáme účast více než 300 lidí. Představení bude předcházet plakátová kampaň v Bystřici, Novém Městě a ve Žďáru nad Sázavou, a propagační kampaň na našem webu a sociálních sítích. Nás projekt mediálně podpoří i ČRo Vltava, se kterým aktuálně komunikujeme možnost oficálního mediálního partnera projektu.

Akvarteto je zapsaným neziskovým spolkem se sídlem v Bystřici, zaměřeným na podporu hudební kultury. Dary Akvartetu můžete uplatnit ve svých daňových přiznáních.

Našim sponzorům nabízíme

Zveřejnění loga na plakátech A2, zveřejnění názvu sponzora v místním tisku, zveřejnění loga i názvu v rámci kampaní ve virtuálním prostoru, jmenovité poděkování před zahájením každého představení. Samozřejmostí je sponzorská smlouva.

Akvarteto

Logo pro web GIF. Autor: Kateřina Rossi

Zejména Bystřičané nás dobře znají. Od roku 2015 jsme uspořádali přes 20 koncertů komorní a duchovní hudby, některé z nich i docela velké, například Velikonoční koncerty v letech 2017 a 2018, koncert Inspirace mládí nebo koncert na Zelené hoře 2019. Aktuálně spolupracujeme s bezmála šedesáti hudebníky z našeho kraje a s dalšími profesionály, spolupracujeme s pěveckými sbory Gloria Cantate, PATRON, Akordum. V roce 2020 organizujeme už třetí ročník letního festivalu komorní hudby Komořinka s Akvartetem.


 

Verze výzvy pro tisk